01

Promocja twojego gabinetu.

Zadbaj o pacjentów,a my zadbamy o całą reszte.

02

Zdobądź nowych pacjentów.

Nawet do 40 nowych pacjentów każdego miesiąca.

03

Zbieraj rekomendacje.

Buduj z nami swój silny wizerunek w Internecie.

SPECJALIŚCI

Jedyna w Polsce baza ponad 100+ lekarzy której weryfikacja i aktualizacja odbywa się co 24h/7.

Regulamin

1. Ogłoszenia o charakterze erotycznym, wulgarne, obraźliwe, rasistowskie, godzące w uczucia religijne oraz niezgodne z polskim prawem będą natychmiast usuwane!
2. Aby umieścić swój profil (ogłoszenie) w serwisie sprawdzlekarza.pl użytkownik musi mieć ukończone 18 lat.
3. Dodający ogłoszenie bierze pełną odpowiedzialność za jego treść, zdjęcia i podane w nim dane.
4. Wszelkie płatności w serwisie sprawdzlekarza.pl nie będą zwracane.
5. Treść opisu oraz zdjęcia nie mogą zawierać: reklamy, adresów stron internetowych oraz danych kontaktowych użytkownika. Takie wpisy zostaną usunięte z serwisu, a konto użytkownika zablokowane.
6. Użytkownik zaświadcza, że zdjęcia dodane do ogłoszenia są jego własnością i posiada do nich wszelkie prawa autorskie oraz wyraża zgodę na ich publikację w serwisie sprawdzlekarza.pl. Zdjęcia pornograficzne (w tym roznegliżowane), będą usuwane.
7. Wszystkie ogłoszenia są moderowane. Rażące błędy stylistyczne i ortograficzne będą poprawiane, jednak treść merytoryczna ogłoszeń nie zostanie zmieniona.
8. W razie naruszeń regulaminu serwisu sprawdzlekarza.pl, profil użytkownika zostanie usunięty bez podania przyczyny.
9. Właściciel serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść i prawdziwość ogłoszeń oraz za ewentualne konsekwencje zamieszczenia ogłoszenia na łamach serwisu sprawdzlekarza.pl. W szczególności dotyczy to udostępnienia adresu e-mail, numeru telefonu oraz zdjęć.
10. Zamieszczając ogłoszenie w serwisie sprawdzlekarza.pl , Nadawca wyraża zgodę na wprowadzenie numeru telefonu, adresu e-mail do bazy danych właściciela serwisu sprawdzlekarza.pl zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, (Dz.U.Nr 133, poz. 883). Jednocześnie Nadawca ogłoszenia przyjmuje do wiadomości, że ma wgląd do swoich danych i możliwość ich poprawiania oraz aktualizacji. Na życzenie Użytkownika, redakcja serwisu sprawdzlekarza.pl zobowiązuje się do usunięcia jego danych z bazy.

11. Redakcja serwisu sprawdzlekarza.pl zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu bez uprzedniego informowania użytkowników. Zamieszczenie ogłoszenia oraz korzystanie z serwisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem powyższego regulaminu.
sprawdzlekarza.pl