01

Promocja twojego gabinetu.

Zadbaj o pacjentów,a my zadbamy o całą reszte.

02

Zdobądź nowych pacjentów.

Nawet do 40 nowych pacjentów każdego miesiąca.

03

Zbieraj rekomendacje.

Buduj z nami swój silny wizerunek w Internecie.

SPECJALIŚCI

Jedyna w Polsce baza ponad 100+ lekarzy której weryfikacja i aktualizacja odbywa się co 24h/7.

dr n. med. Paweł Łęgosz


Informacje

Imiedr n. med. Paweł Łęgosz
WojewództwoMazowieckie
Miastoal. Rzeczypospolitej 5, (Miasteczko Wilanów Warszawa 500900900 [email protected]
Dane kontaktowe
Telefon:500900900

Opis

PAWEŁ ŁĘGOSZ SPECJALISTA ORTOPEDII I TRAMAMATOLOGII NARZĄDU RUCHU Pracownik naukowo-dydaktyczny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Starszy Asystent Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie Kierownik Oddziału Ortopedii Dorosłych Zajmuje się: 1. Endoprotezolastyka stawu biodrowego (operacje pierwotne i rewizyjne) 2. Paluch koślawy i palce młotkowate, nerwiak Mortona 3. Zmiany przeciążenioweOpine pacjentów

Dodał(a): Anonim Dnia: 2015-08-11 06:06:14
Nazywam się Krzysztof Siarkowski. Jestem 9 dni po operacji którą wykonywał pan Paweł Łęgosz. Moją chorobą było zwyrodnienie stawu biodrowego. Pan Paweł wykonał moją operację którą była protezoplastyka czyli usunięcie uszkodzonych kości i wstawienie sztucznej protezy z prawej strony. Polecam tego specjalistę wszystkim ponieważ fachowo podszedł do tej operacji.Czuję się coraz lepiej i z dnia na dzień zaczynam odzyskiwać pełną władzę nad moją prawą nogą. Specjalista wykazał się pełnym profesjonalizmem.

Dodał(a): Agnieszka Dnia: 2015-07-07 09:05:46
W maju 2014r miałam przeprowadzona alloplastykę stawu biodrowego była to skomplikowana operacja. Mam 38 lat a był to juz moj trzeci zabieg. Po operacji pojawiły sie u mnie problemy z niskim ciśnieniem i z tego miejsca bardzo pragnę podziękowac dr. Łęgoszowi i całemu personelowi za cudowna i wyspecjalizowaną opiekę .


Kontaktując się z osobą z ogłoszenia powołaj się na serwis Sprawdzlekarza.pl


10074 wyświetleń